o firmie

Targ pod Zamkiem to największe targowisko w regionie. To miejsce dla Ciebie i dla całej Twojej rodziny. Zapraszamy serdecznie na zawsze udane zakupy.


Targ Pod Zamkiem jest położony w dogodnym pod względem komunikacyjnym miejscu przy Alei Unii Lubelskiej na błoniach zamkowych. Nasze targowisko działa przez 7 dni w tygodniu – u nas każda niedziela jest handlowa.

Od 1991 roku w ponad 150 pawilonach oferujemy ubrania na każdą porę roku i na każdą okazję. Specjalizujemy się w sprzedaży odzieży każdego typu, a w ofercie znajdują się między innymi płaszcze, kurtki, sukienki i garnitury, a także obuwie, galanteria i różnego rodzaju dodatki. Wszystkie produkty oferowane na Targu pod Zamkiem pochodzą od polskich producentów i cechują się jakością spełniającą najwyższe wymagania. Na Targu pod Zamkiem oferujemy artykuły znanych i renomowanych polskich marek, ale mimo bogatego asortymentu i wysokiej jakości produktów kupujący mogą się cieszyć wyjątkowo konkurencyjnymi cenami.

P.H.U.P. „Podwale” sp. z o.o.
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została
zarejestrowana 23 października 1991r.
Spółka liczy 165 udziałowców.

KRS: 0000062682
REGON: 430503188
NIP: 946-00-07-758

Nr konta: 22 1240 1503 1111 0000 1752 8104
Bank Pekao S.A. V oddział w Lublinie ul. Królewska 1
Jesteśmy miejscem przyjaznym osobom zmotoryzowanym – oferujemy możliwość skorzystania z parkingu dla aut osobowych i autobusów, a dobowy koszt parkowania na naszym parkingu zlokalizowanym w samym centrum Lublina to tylko 3 zł.

WYDARZENIA HANDLOWE

Jako najpopularniejsze targowisko w regionie organizujemy różnego rodzaju wydarzenia handlowe.Można u nas kupić świeże warzywa i owoce, a także krzewy, kwiaty i rośliny ogrodowe, a wszystkie te produkty są dostarczane od producentów z Lublina i okolic.

Na giełdzie małych zwierząt klienci mogą wymienić doświadczenia z hodowcami zwierząt gospodarskich takich jak króliki i drób, ale też zwierząt domowych – ptaków egzotycznych czy zwierząt akwariowych. Można u nas też dobrać odpowiednią karmę i akcesoria dla zwierzaków.

Podczas Wyprzedaży Garażowych organizowanych na naszym targowisku możesz wymienić, kupić lub sprzedać zbędne rzeczy zalegające w komórce, piwnicy, schowku lub garażu. Organizujemy jedyne w takiej skali Wyprzedaże Garażowe w regionie. Kolejne edycje tych wydarzeń odbywają się w każde dwie ostatnie niedziele miesiąca.