współpraca

Współpraca z targowiskiem w Lublinie | Targ pod Zamkiem

Targ pod Zamkiem oferuje wynajem pawilonów handlowych, sprzedaż powierzchni reklamowej oraz współpracę barterową. Zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami.


Na Targu pod Zamkiem promujemy nowoczesny handel w tradycyjnym wydaniu. Oferta współpracy jest skierowana do przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą polskich produktów i do firm zainteresowanych wynajmem powierzchni reklamowej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i osoby prywatne. W każdym przypadku dokładamy wszelkich starań, by znaleźć rozwiązanie zadowalające obie strony.

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu.

BARTER

Targ pod Zamkiem jest zlokalizowany w ścisłym centrum Lublina, a co za tym idzie, nasze targowisko jest codziennie mijane przez tysiące mieszkańców miasta i okolic. Doskonale widoczne ogrodzenie Targu pod Zamkiem jest bardzo dobrym miejscem na reklamę Twojej firmy i taką właśnie reklamę może zamieścić w ramach współpracy barterowej – w zamian za objęcie naszego targowiska patronatem medialnym.

WYNAJEM PAWILONÓW

Nieustanny wzrost zainteresowania ofertą Targu pod Zamkiem sprawia, że nasz obiekt jest bardzo atrakcyjnym miejscem prowadzenia działalności handlowej. Przez cały czas oferujemy możliwość wynajmu pawilonów handlowych, w których można sprzedawać odzież, obuwie, dodatki i inne artykuły przemysłowe. Dbamy o dobry stan naszych pawilonów, a dzięki renomie, jaką nasze targowisko cieszy się już od niemal 30 lat, możemy zagwarantować przedsiębiorcom dużą liczbę potencjalnych klientów.

REKLAMA

Jesteśmy otwarci na odpłatne umieszczenie na naszym ogrodzeniu baneru reklamowego Twojej firmy. Niska cena takiej reklamy w połączeniu z jej doskonałą widocznością będą dla Ciebie naprawdę korzystnym krokiem biznesowym.